RCB

O nás

Provádíme poradenskou činnost pro nájemníky bytů družstevních, státních ale i těch, kde je vlastníkem fyzická osoba. Velký zájem o naše služby je z řad vlastníků, kteří mají své byty v osobním vlastnictví. Do skupiny našich klientů patří i vlastníci rodinných domů, kde poskytujeme především poradenství v oblasti úspor energií.

Na trhu bydlení se pohybujeme od roku 1994 a domníváme se, že jsme schopni provádět poradenství na vysoce odborné úrovni.
V našem týmu jsou nejen právníci, ekonomové ale i stavaři, a odborníci z oblastí úspory energií a zateplování budov.

více

Přoč si vybrat nás?

  • A

    Aktuálně – u nás hledejte vždy aktuální informace, novinky a poznatky.

  • N

    Nezávisle – nejsme v žádném výhradním zastoupení, ať již banky, pojišťovny nebo jiného subjektu. Naší prioritou je podání skutečně nezávislého stanoviska.

  • O

    Odborně – v našem týmu najdete odborníky všech potřebných profesí s dlouholetou praxí. Pravidelné vzdělávání a školení patří k našemu programu.

Náš tým

Klienti o nás

Nakonec bych chtěla nejen za občanské sdružení, ale především za mé bytové družstvo poděkovat paní Haně Chlebcové, která nás jako děti ve školce za ručičku, provedla celým procesem privatizace a věřím, že totéž mohou říct i další družstva. Děkuji také družstevníkům v našem bytovém družstvu, kteří se aktivně podíleli na celém procesu a přeji nám vykročení pravou nohou!

Ing. Monika Matúšková, předsedkyně BD, místopředsedkyně občanského sdružení Byty Barrandov

Jsem rád, že jsem měl štěstí a vybral si služby paní Chlebcové. Při prvním telefonním kontaktu jsme měli již několik nabídek, a já jsem mohl paní Chlebcovou odmítnout, ale naštěstí se tak nestalo. Jsem přesvědčen, že spolupráce s ní nám ušetřila opravdu mnoho práce a starostí. Na tomto názoru jsme se v představenstvu shodli všichni.

Karel Horník, předseda BD.

Při jednotlivých krocích postupu privatizace i přebírání domu jsme dostali mnoho upozornění a velmi dobrých rad, přímo k nezaplacení. Pokud někdo tvrdě pracuje a je vždy o krok napřed před ostatními je jisté, že bude terčem nevhodných intrik lidí, kteří se nezmůžou na jiné řešení svého problému.

Hana Rosypalová, předsedkyně BD.

Po té, co jsme se v březnu zúčastnili semináře k NOZ pro bytová družstva a společenství vlastníků jednotek vedeného JUDr. Radkou Chlebcovou, Ph.D., měli jsme jasno – takového odborníka a člověka zapáleného pro věc potřebujeme. I když jsme příliš nevěřili, že bude naše žádost o spolupráci úspěšná, setkali jsme se s nevšední ochotou a především s věcným a praktickým přístupem k věci. Dohodli jsme se s paní doktorkou na časovém harmonogramu, dojednali, co je třeba připravit za družstvo, co zajistí paní doktorka, zkrátka „kdo, co, kdy a jak“. A pak už vše běželo lidově řečeno jako na drátku.

PhDr. Olga Nerandžičová, předsedkyně BD.